Rozvodový právník

Specializovaného rozvodového právníka doporučujeme advokáta Mgr. Jana Kubicu a jeho advokátní kancelář. Tato kancelář je výjimečná tím, že se komplexně specializuje na rozvodové a rodinné právo. Mgr. Kubica je členem Unie rodinných advokátů.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MŮŽETE KONTAKTOVAT NA:

Tel.: 730 570 578

Email: info@ak-kubica.cz

Web: http://ak-kubica.cz 

Mgr. Jan Kubica je zkušený rozvodový právník s třináctiletou praxí v rozvodovém právu a je také autorem bestselleru Průvodce rozvodem manželství, který již pomohl stovkám spokojených klientů. Nyní si tuto e-knihu můžete zdarma stáhnout, abyste se přesvědčili o odborných znalostech Mgr. Kubici a získali cenné znalosti o celé problematice rozvodu. Zdarma stahujte zde: Průvodce rozvodem manželství.

Rozvodový právník Mgr. Jan Kubica je ženatý a má dvě děti, problematiku rodiny tak dobře zná i z osobního zkušenosti.

Vaše pozice je po boku rozvodového právníka, odborníka v oblasti práva silnější, než když jste na vše sami. Rozvodový právník vás může zastupovat v soudním řízení a ještě v lepším případě vám pomůže se sporu vyhnout a ušetřit tak peníze.

Rozvodový právník je zkušený odborník na právo a jednání před soudem a vyhnete se díky němu chybám. Pak může být rozvod manželství s rozvodovým právníkem levnější než, když si vše zařídíte sami.

Rozvodový právník pomáhá i tím, že s vaším manželem nebo jeho rozvodovým právníkem jedná bez emocí. Rozvod manželství s rozvodovým právníkem je pak efektivnější, rychlejší a levnější, zvláště pokud s manželem nekomunikujete dobře.

Rozvodový právník poskytuje profesionální a rychlé služby za příznivé ceny.

Rozvodový právník nabízí konzultace, přípravu dokumentů a zastupování před soudem.

Působnost kanceláře rozvodového právníka Mgr. Jana Kubici je po celé České Republice.

Přečtěte si článek Jak vybrat rozvodového právníka kliknutím zde. 

Služby rozvodového právníka:

KONZULTACE – konzultuji současnou situaci a navrhuji její nejlepší řešení. Konzultace může být osobní v kanceláři nebo po telefonu nebo po skypu.

PŘÍPRAVA DOKUMENTŮ – veškeré dokumenty Vám připravím a zašlu po úvodní konzultaci.

  • Návrh (žádost) o rozvod (dohodou i sporný)
  • Dohoda o péči o děti a výživném
  • Návrh na určení péče a výživného na děti
  • Dohoda o vypořádání společného jmění
  • Žaloba o vypořádání společného jmění

PRÁVNÍ ZASTOUPENÍ – zastupuji jak před soudem tak při jednání s protistranou.

ROZVODOVÝ PRÁVNÍK CENY: Se svými klienty sjednávám několik typu odměn, kdy sjednání dané odměny záleží na vzájemné dohodě. Vždy se snažím najít společné řešení, abych Vám pomohl za příznivých finančních podmínek. Cena může být sjednána buď hodinovou odměnou, nebo jako paušální odměna – dohoda o ceně za kompletní vyřízení věci, nebo jako podílová odměna – procentní podíl na úspěchu ve věci.

Kontakty na advokátní kancelář rozvodového právníka Mgr. Jana Kubici:

Tel.: 730 570 578

Email: info@ak-kubica.cz

Web: http://ak-kubica.cz

Adresa: Lazarská 1719/5, Praha 1, 110 00