Rozvodový právník Praha

Rozvodový právník Praha je služba, kterou vám přináší advokátní kancelář Mgr. Jana Kubici. Kancelář sídlí na Praze 1 v ulici Lazarská 1719/5.

Tato kancelář je jedinečná tím, že se komplexně specializuje na rozvodové a rodinné právo. Mgr. Kubica je členem Unie rodinných právníků.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MŮŽETE KONTAKTOVAT NA:

Tel.: 730 570 578

Email: info@ak-kubica.cz

Web: http://ak-kubica.cz 

Služba rozvodový právník Praha nabízí veškeré právní služby vztahující se k rozvodu manželství. Jedná se o konzultace s právníkem, přípravu dokumentů k rozvodu a zastupování rozvodovým právníkem před soudem.

Mgr. Jan Kubica je zkušený rozvodový právník s třináctiletou praxí a je také autorem knihy Průvodce rozvodem manželství.

Rozvodový právník Praha je zkušený odborník a vyzná se v jednání před soudem. Odstraníte tak případné chyby a získáte jistotu, klid a výhodu na svou stranu. Potom může být rozvod manželství s rozvodovým právníkem levnější než, pokud byste si všechno vyřizovali sami.

Rozvodový právník Praha vám pomůže i tak, že s vaším manželem nebo jeho právníkem jedná bez emocí. Rozvod manželství s rozvodovým právníkem je pak snadnější, rychlejší a levnější, hlavně tehdy nedovedete-li efektivně komunikovat se svým manželem.

Rozvodový právník Praha poskytuje profesionální, rychlé a diskrétní služby za dobré ceny.

Ceník rozvodového právníka Praha:

KONZULTACE – konzultuji současnou situaci a navrhuji její nejlepší řešení. Konzultace může být osobní v kanceláři nebo po telefonu nebo po skypu.

PŘÍPRAVA DOKUMENTŮ – veškeré dokumenty Vám připravím a zašlu po úvodní konzultaci.

  • Návrh (žádost) o rozvod (dohodou i sporný)
  • Dohoda o péči o děti a výživném
  • Návrh na určení péče a výživného na děti
  • Dohoda o vypořádání společného jmění
  • Žaloba o vypořádání společného jmění

PRÁVNÍ ZASTOUPENÍ – zastupuji jak před soudem tak při jednání s protistranou.

CENY: Se svými klienty sjednávám několik typu odměn, kdy sjednání dané odměny záleží na vzájemné dohodě. Vždy se snažím najít společné řešení, abych Vám pomohl za příznivých finančních podmínek. Cena může být sjednána buď hodinovou odměnou, nebo jako paušální odměna – dohoda o ceně za kompletní vyřízení věci, nebo jako podílová odměna – procentní podíl na úspěchu ve věci.

Ke každé placené službě získáte navíc e-knihu Průvodce rozvodem manželství.

Kontakty na rozvodového právníka Praha:

Tel.: 730 570 578

Email: info@ak-kubica.cz

Web: http://ak-kubica.cz

Adresa: Lazarská 1719/5, Praha 1, 110 00