Rozvodový právník Praha

Rozvodový právník Praha je služba, kterou vám přináší advokátní kancelář Mgr. Jana Kubici. Kancelář sídlí na Praze 2 v ulici Vinohradská 22.

Tato kancelář je jedinečná tím, že se komplexně specializuje na rozvodové a rodinné právo. Mgr. Kubica je členem Unie rodinných právníků.

Advokátní kancelář je v normálním provozu, konzultace nadále poskytuje jak osobně, tak po telefonu nebo skype.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MŮŽETE KONTAKTOVAT NA:

Tel.: 730 570 578

Email: info@ak-kubica.czJan Kubica

Web: http://ak-kubica.cz 

Služba rozvodový právník Praha nabízí veškeré právní služby vztahující se k rozvodu manželství. Jedná se o konzultace s právníkem, přípravu dokumentů k rozvodu a zastupování rozvodovým právníkem před soudem.

Mgr.Jan Kubica je zkušený rozvodový právník s jedenáctiletou praxí a je také autorem knihy Průvodce rozvodem manželství.

Rozvodový právník Praha je zkušený odborník a vyzná se v jednání před soudem. Odstraníte tak případné chyby a získáte jistotu, klid a výhodu na svou stranu. Potom může být rozvod manželství s rozvodovým právníkem levnější než, pokud byste si všechno vyřizovali sami.

Rozvodový právník Praha vám pomůže i tak, že s vaším manželem nebo jeho právníkem jedná bez emocí. Rozvod manželství s rozvodovým právníkem je pak snadnější, rychlejší a levnější, hlavně tehdy nedovedete-li efektivně komunikovat se svým manželem.

Rozvodový právník Praha poskytuje profesionální, rychlé a diskrétní služby za dobré ceny.

Ceník rozvodového právníka Praha:

KONZULTACE – konzultuji současnou situaci a navrhuji její nejlepší řešení. Konzultace může být osobní v kanceláři nebo po telefonu nebo po skypu.

  • 1 hodina odborné konzultace                                          2.500 Kč
  • 30 minutová  konzultace                                                1.250 Kč

PŘÍPRAVA DOKUMENTŮ – veškeré dokumenty Vám připravím a zašlu po konzultaci nebo poté, co zašlete emailem údaje ve vyplněném formuláři a kopie nezbytných příloh. Ceny dokumentů dohodou dle náročnosti konkrétního případu

  • Návrh (žádost) o rozvod (dohodou i sporný)
  • Dohoda o péči o děti a výživném
  • Návrh na určení péče a výživného na děti
  • Dohoda o vypořádání společného jmění
  • Žaloba o vypořádání společného jmění

PRÁVNÍ ZASTOUPENÍ – zastupuji jak před soudem tak při jednání s protistranou. Ceny dohodou dle náročnosti konkrétního případu

  • Účast na jednání u soudu 1 h (+ cestovní výlohy 10Kč/km  ) 2.500 Kč

Ke každé placené službě získáte navíc e-knihu Průvodce rozvodem manželství.

Kontakty na rozvodového právníka Praha:

Tel.: 730 570 578

Email: info@ak-kubica.cz

Web: http://ak-kubica.cz