Psycholog

Sebastian HolovskýMgr. Sebastian  James

psycholog, psychoterapeut, rodinný terapeut

 

Rozvodové situace mohou přinášet neobvyklou psychickou zátěž a vyznačují se zvýšenou mírou stresu, smutku a nejistoty. Jedná se zpravidla o krizi, která se dotýká všech zúčastněných – manželů i dětí. Jelikož je rozvod manželství událostí, kterou lidé neočekávali a zažívají ji třeba jen jedinkrát za život, nejsou na ni připraveni a neví si v ní rady.

 

Mým úkolem je pomáhat klientům zorientovat se v nové situaci, ulevit jim od smutku, opuštěnosti a zoufalství, pomoci jim vykomunikovat důležitá témata a chránit před možnými negativními důsledky rozvodu manželství děti.

Jako psycholog pracuji s jednotlivci, páry i rodinami s dětmi. Přichází za mnou lidé před rozvodem, během rozvodového řízení i po rozvodu. Párová terapie může být vhodná i při manželských konfliktech, kdy manželé o rozvodu manželství zatím pouze uvažují. Porozvodové poradenství zase pomáhá zmírnit trápení těch, kterým se nedaří s rozvodem vyrovnat.

Vyhledání služeb psychoterapeuta může být alternativou či doplněním právních služeb. Umožňuje rozhádaným partnerům se lépe domluvit a zvyšuje pravděpodobnost vyřešit péči o děti a rozdělení majetku po rozvodu dohodou.

Mgr. Sebastian James

Osobní konzultace: 1500 Kč

Konzultace přes skype 1500

Kontakt:

+ 420 602 333 801

sebastianjames@seznam.cz

Eliášova 7, Praha 6