rozvod bez právníka

Novinka: Stáhněte si ZDARMA e-knihu Průvodce rozvodem manželství, kompletní návod na rozvod od rozvodového právníka Mgr. Jana Kubici. Stahujte kliknutím zde. 

Služby zkušeného rozvodového právníka Mgr. Jana Kubici najdete zde.

Je možný rozvod bez právníka?

Rozvod bez právníka možný je, záleží na tom, jaký typ rozvodu manželství je ten váš.

V případě sporného rozvodu, kdy se nedohodnete rozvod bez právníka určitě nedoporučujeme. Mohli byste udělat chyby z neznalosti právní úpravy a jednání před soudem. Druhá strana by toho mohla využít, získat tak silnější pozici a například více majetku než podle práva. Rozvodový právník vám přinese klid, profesionalitu a jistotu nejlepšího řešení pro vás.

Kompletní služby a cenu rozvodového právníka najdete kliknutím zde.

V případě jednoduchého rozvodu dohodou, kdy se na všem dohodnete, i na rozdělení  majetku po rozvodu přichází rozvod bez právníka v úvahu. Pokud tedy chcete rozvod bez právníka doporučujeme vám využít naší e-knihy Průvodce rozvodem manželství. Najdete zde kompletní, aktuální a praktické informace o rozvodu manželství, tak abyste procesem rozvodu prošli snadno a bez chyb.

Knihu Průvodce rozvodem manželství si můžete ZDARMA stáhnout v pravém sloupci kliknutím na tlačítko Stáhnout průvodce zdarma.