kolik stojí rozvod

Novinka: Stáhněte si ZDARMA e-knihu Průvodce rozvodem manželství, kompletní návod na rozvod od rozvodového právníka Mgr. Jana Kubici. Stahujte kliknutím zde. 

Služby zkušeného rozvodového právníka Mgr. Jana Kubici najdete zde.

Cena za rozvod manželství se liší podle toho zda se bude jednat o rozvod dohodou nebo se bude jednat o rozvod sporný. Kolik stojí rozvod dále záleží na tom zda máte děti či ne a hlavně, jak velký je společný majetek k rozdělení po rozvodu manželství.

Na konkrétní služby a cenu zkušeného rozvodového právníka Mgr. Jana Kubici přejděte kliknutím zde.

Každopádně počítejte se soudním poplatkem 2.000 Kč za návrh na rozvod manželství. Poplatek se platí kolkem a nalepíte ho nahoru na návrh na rozvod manželství. Pokud se nedohodnete na vypořádání společného majetku, a budete muset podávat žalobu na vypořádání společného majetku, tak budete platit další poplatek za soudní řízení o vypořádání společného jmění po rozvodu. Pokud budete dělit pouze věci movité ( auto, nábytek…) zaplatíte 2.000 Kč. Pokud máte nemovitost zaplatíte 5.000 Kč za každou nemovitost.

Cena za rozvod manželství s rozvodovým právníkem tedy bude v prvé řadě záviset na tom, zda se na rozvodu dokážete dohodnout nebo ne. Průměrná cena za rozvod dohodou s dětmi a rozdělením majetku po rozvodu bude cca od 10.000 Kč.

Kolik stojí rozvod sporný s rozvodovým právníkem se těžko určuje dopředu. Záleží, jak složitý a dlouhý váš soudní spor bude, kolik bude stání u soudu, kolik dokumentů se bude připravovat, zda se vy nebo protistrana odvolá a samozřejmě, jak velký budete vypořádávat společný majetek po rozvodu. Tedy v případě sporu vás může cena za rozvod manželství vyjít na 30.000 Kč, ale i mnohonásobně více.

Obecně se nedoporučuje dělat si rozvod manželství sám a snažit se ušetřit na rozvodovém právníkovi, můžete udělat chyby z neznalosti práva a jednání před soudem, které vás mohou připravit o majetek nebo o děti.

Máme řešení pro každého bez ohledu na to kolik si můžete dovolit zaplatit. Nabízíme tyto služby:

Pokud je váš rozvod sporný určitě doporučujeme poradit se s rozvodovým právníkem a získat tak co největší výhody na svoji stranu. Kompletní služby a cenu rozvodového právníka najdete kliknutím zde. Pokud chcete ušetřit doporučujeme naši unikátní službu rozvod online.

Pokud máte rozvod dohodou, je jednoduchý a chcete ho vyřešit sami doporučujeme využít naši jedinečnou knihu zdarma Průvodce rozvodem manželství zde, která vás celým procesem rozvodu dohodou bezpečně provede. Pokud chcete mít jistotu profesionálně připravených dokumentů a zároveň ušetřit využijte naši unikátní službu rozvod online. Pokud se chcete raději poradit s rozvodovým právníkem kompletní služby a ceny najdete kliknutím zde.