E-knihy

Připravili jsme pro vás tři elektronické knihy k rozvodu manželství. E-knihy vám pomůžou v případě, že se chcete rozvést sami, bez právníka nebo vás lépe připraví na konzultaci s vaším právníkem. Všechny e-knihy jsou aktuální podle nového občanského zákoníku z roku 2014. Většina informací a návodů na rozvod manželství na internetu je zastaralá, vychází ještě ze zákona o rodině, který byl zrušen 31.12. 2013.

Autorem všech knih je Mgr. Jan Kubica, rozvodový právník, specialista na rozvodové právo.

E-kniha Průvodce rozvodem manželství vysvětluje kompletně všechny stádia rozvodu manželství. E-kniha Péče o děti a výživné vysvětluje oblast péče a výživné pro děti a výživné na manželku. E-kniha Rozdělení majetku při rozvodu vysvětluje jak rozdělit společné jmění manželů.

 

 

V Průvodci rozvodem manželství najdete kompletní, aktuální a praktické informace o Průvodce rozvodem manželství - 3Drozvodu manželství. E-kniha Vás snadno provede celým procesem rozvodu manželství, tak, že výhody budou na Vaší straně.

Autorem e-knihy je Mgr. Jan Kubica, rozvodový právník, specialista na rozvodové právo.

 

 

Pro více informací o knize KLIKNĚTE ZDE.

 

 

 

V e-knize Péče o děti a výživné najdete kompletní, Péče o děti a výživné - obálkaaktuální a praktické informace o péči a výživném pro děti a výživném na manželku.

Autorem e-knihy je Mgr. Jan Kubica, rozvodový právník, specialista na rozvodové právo.

 

 

Pro více informací o knize KLIKNĚTE ZDE.

 

 

 

 

V e-knize Rozdělení majetku při rozvodu najdete kompletní, aktuální a praktické Rozdělení majetku při rozvodu - obálkainformace, jak co nejvýhodněji pro Vás rozdělit společné jmění manželů.

Autorem e-knihy je Mgr. Jan Kubica, rozvodový právník, specialista na rozvodové právo.

 

 

Pro více informací o knize KLIKNĚTE ZDE.